Lutfen hata mesajiyla birlikte kayit@nod32.com.tr adresine mail atiniz."; global $type; $type="BOS"; if($firsttime == "no") { if(!$serial) $hata = "`Seri numara`"; if(!$name) $hata = $hata . "`Isim`"; if(!$telefon) $hata = $hata . "`Telefon`"; if(!$lastname) $hata = $hata . "`Soyisim`"; if(!$email) $hata = $hata . "`Eposta`"; if(!$email2) $hata = $hata . "`Eposta Tekrar`"; if($hata) $hata = $hata . "alanlari bos birakilamaz. "; if($email != $email2) $hata = $hata . "Girdiginiz Eposta adresleri farkli."; if($hata) echo ""; else { $tempserial = str_replace("\"","",$serial); $serial = $tempserial; $tempemail = str_replace("\"","",$email); $email = $tempemail; $hata = eset_reg($serial, $name, $lastname, $firma, $email, $telefon, $not); echo "
$hata
"; if($hata) echo ""; } } echo ' AVEA ESET Kampanya Kayıt Sayfası
*Seri Numara:
*Adi:
*Soyadi:
Firma ismi:
*E-Posta:
*E-Posta tekrar:
*Telefon:
Not:
* : Lütfen zorunlu alanları boş bırakmayınız.
Sizden istenen bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasi önemlidir, kişisel bilgileriniz kesinlikle başka şahıs ve firmalar ile paylaşılmayacaktır.

ESET Smart Security lisansınızı size verilen seri numarası ile yukarıdaki formu doldurarak aktive edebilirsiniz.

Kayıt işleminizi gerçekleştirdiğinizde, bir sonraki ekranda bilgiler görüntülenecek ve email adresinize ESET tarafından kullanıcı adı ve parolanız gönderilecektir.

Seri numaranız ESET Kartı üzerindedir ve "NS69-*******" şeklindedir. (Başka bir formatta olamaz)

Seri numaranız ile ilgili her türlü sorun için AVEA Çağrı Merkezi ile (444 1 500) iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt işlemi ve ESET Smart Security ile ilgili sorunlar için destek@eset.com.tr adresine destek isteğinizi belirten bir mail atabilirsiniz

'; /* include "soap/soap.php"; $result = registerserial( "NS23-ABDG-XR37-BGDW-476F", "utku", "olmez", "stratus", "utku.olmez@nod32.com.tr", "2132123", "rektor"); $result = $result['RegisterSerialNumberNewLicenceResult']; if($result['error']) { $hata = hatagoster( $result['error'] ) . "\n"; } echo $hata; */ ?>